Tisztelt Sporttársak! A szombati időjárás alkalmatlan lesz versenyzésre ezért egy nappal késöbb vasárnap 2023.07.02-án kerül megrendezésre Halle, Velké Meziriczi és Liberec is! Üdv: V.B.
Tisztelt Sporttársak! A befizetés időpontját elfoglaltságom miatt, július 3-ról július 5-re (szerda) 18 órára módosítom! A helyszín változatlan. Megértésüket köszönöm! Üdvözlettel, Gruden Dezső
Havlicku Brod Start 6:00 Jó versenyt mindenkinek!
mypigeons.benzing.live/hungary/hu/results/reported/r-9842-havlickuv-brod/pigeons/
mypigeons.benzing.live/hungary/hu/results/reported/r-9842-havlickuv-brod/pigeons/
Tisztelt Sporttársak! B-1 ketreckiosztás Halléra Megkérném a tagságot, hogy a H.Brodi 2023.06.24. gyűjtésnél mindenki vegye le a csereketreceit a Hallei versenyre! 23-25 galamb/ketrecel számoltam. Üdv: Szalma Attila A-31. 2 ketrec A-60. 6 ketrec B-10. 6 ketrec B-17. 4 ketrec B-26. 4 ketrec B-27. B-18. 8 ketrec
Következő versenyünk Havlicku Brod 2023.06.2 <20230521>5. Vasárnap
Gyűjtés 2023.06.2 <20230520>4. Szombat
A-31 Pécel 17:00. B-26 Bp Ikarusz 17:30. B-10, B-27, B-18, Fót 18:00. B-17,Gyömrő 18:30. A-60 Gyál 19:00.
Közös verseny a Villám klubbal és Esztergom kerülettel. Jó felkészítést! Üdv:Szalma Attila
Gyűjtés 2023.06.2 <20230520>4. Szombat
A-31 Pécel 17:00. B-26 Bp Ikarusz 17:30. B-10, B-27, B-18, Fót 18:00. B-17,Gyömrő 18:30. A-60 Gyál 19:00.
Közös verseny a Villám klubbal és Esztergom kerülettel. Jó felkészítést! Üdv:Szalma Attila
Tisztelt Sporttársak!
Június végéig az egyesületek szedjék be a 2024-es évre a gyűrűpénzt! Tagszövetségi gyűrű 120Ft/db, Derby gyűrű 160 Ft/db, Nemzeti gyűrű 1000 Ft/db. Egyesületenként a gyűrűk száma osztható legyen 25-tel (kivéve a nemzeti gyűrű esetén)! Az egyesületektől a befizetéseket július 3-án 18 órakor, a B26 telephelyén veszem át. Ekkor lehet hozni a plusz galambok után összegyűjtött pénzt is!
Üdvözlettel, Gruden Dezső
Június végéig az egyesületek szedjék be a 2024-es évre a gyűrűpénzt! Tagszövetségi gyűrű 120Ft/db, Derby gyűrű 160 Ft/db, Nemzeti gyűrű 1000 Ft/db. Egyesületenként a gyűrűk száma osztható legyen 25-tel (kivéve a nemzeti gyűrű esetén)! Az egyesületektől a befizetéseket július 3-án 18 órakor, a B26 telephelyén veszem át. Ekkor lehet hozni a plusz galambok után összegyűjtött pénzt is!
Üdvözlettel, Gruden Dezső





